Elin Danielson-Gambogi

Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi

Klubbat för:

8 000 EUR

Utropspris

6 000 EUR

ELIN DANIELSON-GAMBOGI (1861-1919) Kanalen, motiv från Italien, signerad samt daterad 1898, olja på duk, 43x64 cm

729620

2020-05-17