Wilhelm Hundt

 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WILHELM HUNDT (1899-1978): Skärgårdsmotiv, signerad Hundt, olja på duk , ca 70x63 cm

729637

2020-01-31