Carl Lindqvist oljemålning

Carl Lindqvist oljemålning
Carl Lindqvist oljemålning
Carl Lindqvist oljemålning
Carl Lindqvist oljemålning
Carl Lindqvist oljemålning
Carl Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL L LINDQVIST: "Nynäshamn, utsikt från Ringvägen", akvarell med täckvitt, signerad samt daterad 1912, mått ca 45x57

Ej examinerad ur ram, fläckar på glas

729643

2020-01-31