Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR (8), 1900-talets andra hälft, stomme i vitmålat järn, stoppad sits samt 4 st med träribbor sitthöjd ca 46 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, en träribba saknas på en stol

729648

2020-01-31