Silkesmatta Paotow

Silkesmatta Paotow
Silkesmatta Paotow
Silkesmatta Paotow
Silkesmatta Paotow

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SILKESMATTA, Paotow, Batou, Kina, semi, ca 1930-tal, ca 154x78 cm

Smärre slitage, smuts

729649

2020-01-31