Mats Mason oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATS MASON (1894-1983):(5) kompositioner, bestående av 2 akvareller, 2 krita samt 1 olja på pannå, samtliga signerade samt delvis daterade, mått ca 28x40, 34x26, 37x44, 46x55 samt 22x30 cm
Visst slitage, hanteringsveck av olika grad, oramade
729665
2020-01-31