Mats Mason oljemålning

Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning
Mats Mason oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS MASON (1894-1983):(5) kompositioner, bestående av 2 akvareller, 2 krita samt 1 olja på pannå, samtliga signerade samt delvis daterade, mått ca 28x40, 34x26, 37x44, 46x55 samt 22x30 cm

Visst slitage, hanteringsveck av olika grad, oramade

729665

2020-01-31