Sängbord 1 par
2020-01-29
729703
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, rokokostil, vitmålade, skuren dekor, låda i sargen, höjd 69, 67x36 cm
Omarbetade, saknar dörrar, slitage och skador