Bord i rokokostil

Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil
Bord i rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-tal, rokokostil, gråmålat, 2 lådor i sargen, höjd 76, 100x59 cm

Senare bemålat, bruksslitage, nyckel saknas

729764

2020-01-29