Erling Ärlingsson, akvarell
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Skördetider, signerad EÄ, akvarell på papper, 43,5 x 34 cm.
UTSTÄLLD: Minnesutställning, Värmlands Museum, Karlstad 1987-1988
Kuntoraportti
729772
Päivämäärä:
2020-03-08