Bord barock

Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, 1700-tal, ek, barock, skuren dekor, låda i sargen, höjd ca 78, 145x73 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift Fållans Gård, Trångsund

Låda med skada o spricka, bordsskiva med fläckar

729790

2020-01-29