Soffa Chippendale

Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale
Soffa Chippendale

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, chippendale, klädsel i blomstertyg, rotting, lösa plymåer, längd ca 173 cm, rygghöjd ca 78,5 cm, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, märken, repor, fläckar

729799

2020-01-31