Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets första hälft, chippendale, klädsel i blomstertyg, rotting, lösa plymåer, längd ca 173 cm, rygghöjd ca 78,5 cm, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, märken, repor, fläckar
729799
2020-01-31