Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Insjölandskap, signerad och daterad Alfred Thörne 1913, olja på duk, 35x62 cm

729804

2020-02-02