Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELLEN JOLIN (1854-1939): S:t Markusplatsen, Venedig, vy med hörnet på basilikan, signerad och daterad E Jolin Venezia -99, akvarell, ca 44x24 cm
Papperskada
729810
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här