Ellen Jolin akvarell Venedig

Ellen Jolin akvarell Venedig
Ellen Jolin akvarell Venedig
Ellen Jolin akvarell Venedig
Ellen Jolin akvarell Venedig
Ellen Jolin akvarell Venedig
Ellen Jolin akvarell Venedig
Ellen Jolin akvarell Venedig
Ellen Jolin akvarell Venedig

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): S:t Markusplatsen, Venedig, vy med hörnet på basilikan, signerad och daterad E Jolin Venezia -99, akvarell, ca 44x24 cm

Papperskada

729810

2020-02-03