Ansgar Almquist, bordsarmaturer, 1 par

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANSGAR ALMQUIST, bordsarmaturer, 1 par, Swedish Grace, 1943, brons i form av palmetter, lösa ljusmanschetter, sockel i trä, signerade A Almquist -43, fyra ljuspunkter vardera, höjd 42 cm

smärre slitage

729817

2020-03-08