Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA / VAS, nyrenässans-stil, 1900-talets början, Kina, hänklar i form av drakar, tratt i mässing, höjd 49 cm.

Slitage

729823

2020-01-29