Emaljskylt
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EMALJSKYLT med TERMOMETER, "Luxus Kaffe", 1950/60-tal, emaljerad metall, lätt välvd, höjd ca 59 cm
Slitage, repor och märken, missfärgning samt rostangrepp, termometerns funktion garanteras ej
729845
2020-02-07