Halsband silver
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALSBAND, silver, dekor med markasiter, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, kedja sk s-kedja, baktill med förlängningsdel, längd ca 24 cm, vikt ca 16 g.
Förlängningsdel ej ursprunglig
729857
2020-01-29