Halsband silver

Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver
Halsband silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSBAND, silver, dekor med markasiter, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, kedja sk s-kedja, baktill med förlängningsdel, längd ca 24 cm, vikt ca 16 g.

Förlängningsdel ej ursprunglig

729857

2020-01-29