Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, bonad björk, fotplattornas diameter 32, toppskivornas diameter 26, höjd 101 cm

Bruksslitage

729861

2020-02-10