Zenith herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ZENITH, armbandsur, AF/P, 18 k guld, 1970-tal, automatisk, mineralglas, datum, boettnr. 015E582, cal 408, länk 18 k guld (ej original), längd ca 195 mm, 35x40 mm, vikt ca 78 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med nagg

729862

2020-02-02