Jasper Francis Cropsey tillskriven oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

Jasper Francis Cropsey (1823-1900) tillskriven, Landskap med berg, olja på duk ca 24x34 cm

Krackelyr

729868

2020-01-31