Kerstin Abram-Nilsson etsning

Kerstin Abram-Nilsson etsning
Kerstin Abram-Nilsson etsning
Kerstin Abram-Nilsson etsning
Kerstin Abram-Nilsson etsning
Kerstin Abram-Nilsson etsning
Kerstin Abram-Nilsson etsning
Kerstin Abram-Nilsson etsning
Kerstin Abram-Nilsson etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KERSTIN ABRAM-NILSSON (född 1931): Abstrakt komposition, signerad samt daterad 55, etsning, ca 26x16 cm

Gulnader, fläckar i kanterna

729873

2020-02-01