Soffa ljusblå klädsel

Soffa ljusblå klädsel
Soffa ljusblå klädsel
Soffa ljusblå klädsel
Soffa ljusblå klädsel
Soffa ljusblå klädsel
Soffa ljusblå klädsel
Soffa ljusblå klädsel
Soffa ljusblå klädsel

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, klädd i ljusblå ulltextil, längd ca 143, djup ca 86 cm

Blekt klädsel, smuts, slitage

729881

2020-01-31