Eugen Montelin glasservis

Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EUGEN MONTELIN, glasservis, 22 dlr, "Björkstubbe", 1970-tal, Reijmyre, bestående av: 8 snapsglas, 5 ölglas, 4 vinglas, drinkbringare med omrörare, karaff, signerade undertill

729884

2020-01-28