Stig Claesson färglitografier

Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier
Stig Claesson färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): färglitografier 5 st, signerade -75, nr 96/300, ca 39x49 cm

729888

2020-01-28