Monica Lorentzon

Monica Lorentzon
Monica Lorentzon
Monica Lorentzon
Monica Lorentzon
Monica Lorentzon
Monica Lorentzon

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben med blommor, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 70x50 cm

729889

2020-01-31