Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, teak, 1960-tal, sidorna med utdragsskivor, etikettmärkt "Skaraborgs Möbelindustri", höjd ca 55, 160x61 cm

Slitage

729890

2020-01-29