Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahogny, lådor och sidorna med skåpdel, höjd ca 84, 185x43 cm
Smärre slitage, blekt skiva
729891
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här