Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahogny, lådor och sidorna med skåpdel, höjd ca 84, 185x43 cm

Smärre slitage, blekt skiva

729891

2020-01-31