Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, mahogny, med skiva i galon, 8 lådor samt lönfack/låsbart skåp nedtill, höjd ca 77, 90x50 cm

Smärre slitage

729893

2020-02-01