Vitrinskåp 1800/1900-tal

Vitrinskåp 1800/1900-tal
Vitrinskåp 1800/1900-tal
Vitrinskåp 1800/1900-tal
Vitrinskåp 1800/1900-tal
Vitrinskåp 1800/1900-tal
Vitrinskåp 1800/1900-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

3 500 SEK

SKÅP, 1800/1900-tal, blandstil, 3-delat, eboniserat trä, skuren dekor, beslag i mässing, vitriner med textilklädd hyllinredning, benställning med platta, höjd ca 185, 134x35 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, repor, sprickor i fanér, torrsprickor på baksidan

729904

2020-01-31