Brickbord 1800-tal

Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal
Brickbord 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKBORD, 1800-tal, nyrenässans, svartmålat, bricka med intarsiadekor, bl.a med kompassros, höjd 70, 67x34 cm

Bricka ej original till bord, bruksslitage

729908

2020-01-29