Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, färglitografi, ca 47x62 cm

729925

2020-01-29