Alberto Valverde Travieso carborundumetsning
2020-01-31
729934
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERTO VALVERDE TRAVIESO (Född 1953) Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 9/10, carborundumetsning, ca 55x40 cm