Roland Wilhelmsson soffbord i furu
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND WILHELMSSON, soffbord, massiv furu, för Karl Andersson & Söner AB, 1970-tal, lackerad, höjd ca 46, 130x130 cm
Bruksslitage, lackerad, slitage på skivan, smärre repor, smärre spricka
729949
2020-02-01