Tallrikar, Kuznetzov

Tallrikar, Kuznetzov
Tallrikar, Kuznetzov
Tallrikar, Kuznetzov
Tallrikar, Kuznetzov
Tallrikar, Kuznetzov
Tallrikar, Kuznetzov
Tallrikar, Kuznetzov
Tallrikar, Kuznetzov

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 1 par, Ryssland 1900-talets första del, märkt Kuznetzov, bemålad och förgylld porslin, ca 21 cm diameter

Bruksslitage

729963

2020-02-04