Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNSCHKOPPAR, BÄGARE, TUMLARE, 15 dlr., silver, Sverige och Tyskland, 1900-tal, höjd ca 4-10 cm, vikt 440 g
Slitage, gravyr
729964
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här