Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAY ´´Neu 13´´ stolar, 4st, samtida, svärtat underrede, sits och rygg i formgjuten plast i bordeaux färg, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, smärre repor och fläckar
729968
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här