Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, kryssad benställning, ribbor i vågmönster med liljestängel i mitten, lövträ, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 87 cm

Lagning på benställningens kryss, bruks och åldersrelaterat slitage

729975

2020-01-31