Samesked

Samesked
Samesked
Samesked
Samesked
Samesked
Samesked

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMESKED, förgyllt silver, stämplat GRL 1909 Nordmaling, graverad dekor av same och ren, längd ca 13 cm, vikt ca. 28 gram

729978

2020-02-03