Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRISTER KERN (1977-): Figurkomposition, signerad och daterad à tergo -13, olja/akryl på duk, ca 100 x 150 cm, oramad
729979
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här