Takkrona Light up the Dark
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAKKRONA, 50-talsstil, ring och takkopp i mässing, lackerade kupor i aluminium monterade på ledade fästen, samtida tillverkning, H ca 125 cm, Diam ca 135 cm
Skador: Bruksslitage, märken och färgbortfall på kupor
729982
2020-01-31