Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Motiv av kvinnor med djur, signerad M Pyk 15/275, färglitografi, tryckmått ca 29x20,5 cm

Ej examinerad ur ramen

729993

2020-01-31