Lars Hellsten skål

Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål
Lars Hellsten skål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HELLSTEN, skål, Orrefors, helkristall, höjd 25, diam 31,5 cm, signerad Orrefors 9034220 Lars Hellsten

Smärre repor främst i botten

730010

2020-01-31