Mattel Barbie

Mattel Barbie
Mattel Barbie
Mattel Barbie
Mattel Barbie
Mattel Barbie
Mattel Barbie
Mattel Barbie
Mattel Barbie

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTEL BARBIE, ALLAN, MIDGE & SKIPPER, 4 st, 1960-tal, ca 5 samt udda blandade plagg, samtilga plagg är original, undertill märkta Japan, höjd ca 23-31 cm, medföljer reprodoktionsask

Bruksslitage

730015

2020-02-07