Monterdisk 1900-talets mitt

Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt
Monterdisk 1900-talets mitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTERDISK, teak samt laminatskiva, benställning i metall, front med glashyllor och skjutdörrar, baksida med lådor, 1900-talets mitt, djup 46-56, höjd 84,5, längd 152 cm

Smärre slitage, märken, nyckel medföljer

730016

2020-01-31