Monterdisk 1900-talets mitt
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONTERDISK, teak samt laminatskiva, benställning i metall, front med glashyllor och skjutdörrar, baksida med lådor, 1900-talets mitt, djup 46-56, höjd 84,5, längd 152 cm
Smärre slitage, märken, nyckel medföljer
730016
2020-01-31