Henry B Goodwin 2 fotogravyrer
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRY B GOODWIN (1878-1931): 2 st, handtryckta fotogravyrer, "Prins Wilhelm, hertig av Södermanland" NK:s förlag, signerat i plåten Goodwin och daterat 1917, samt "Bragevägen, Stockholms vackraste gata", signerad och daterad 1917, ca 14x20 resp. 11x9,5 cm
730018
2020-02-01