Roland Svensson
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad roland S, 178/250, färglitografi, bildmått ca 32x42 cm
Kuntoraportti
730021
Päivämäärä:
2020-01-31