Brevpressar Italien

Brevpressar Italien
Brevpressar Italien
Brevpressar Italien
Brevpressar Italien
Brevpressar Italien
Brevpressar Italien
Brevpressar Italien
Brevpressar Italien

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVPRESSAR, 8 st, Italien, 1900-tal, bl.a Vetri di Murano

Bruksslitage, repor kan förekomma

730049

2020-02-01