René Lalique skål Asters 1930/40-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RENÉ LALIQUE, (1860-1945), skål, "Asters" formgiven 1935, glas, höjd 5,5, diam 13,5 cm, stämplad R. Lalique France

730057

2020-02-01