Timo Sarpaneva vas "Marcel"

Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIMO SARPANEVA, 2 delar, "Marcel", vas, Iittala, klart och matterat glas, signerad Timo Sarpaneva Iittala, höjd ca 19 cm samt spräcklig vas i grön ton, signerad Timo Sarpaneva 3554, höjd ca 14 cm

Smärre repor undertill, spräckliga vas med nagg vid mynning samt undertill

730059

2020-02-01